LV EN RU

Jaunumi

Nekustamie īpašumi tā arī nav tikuši ārā no krīzes

Nekustamo īpašumu nozarē pagaidām nekas neliecina par ekonomikas atveseļošanos un krīzes beigām, uzskata nekustamo īpašumu kompānijas Latio vadītājs Edgars Šins. Par to raksta Latvijas ekonomikas un biznesa portāls rus.db.lv

„Vienīgais, ko var uzsvērt ir ārzemnieku pieaugošā interese par nekustamajiem īpašumiem atsevišķās vietās, piemēram, Jūrmalā. Bet kopumā nekustamo īpašumu tirgū nav manāma nekāda atmoda” – teica Šins intervijā Latvijas Avīzei.

Uzņēmējs aizstāv Aināru Šleseru, pēc kura  iniciatīvas tika pieņemti grozījumi par uzturēšanās atļaujas saņemšanu, iegādājoties nekustamo īpašumu. Kaut gan tas nerisina visas tautsaimniecības problēmas, citi politiķi vispār nevar piedāvāt nopietnas alternatīvas naudas piesaistei uz ekonomikas pusi.

„Tā vietā mēs lamājam „Zaļos Zemniekus” un „Saskaņas Centru”, kuri nav atcēluši izmaiņas imigrācijas likumā, ļaujot piesaistīt papildus naudu”,- teica Šins.

Uzņēmējs uzsvēra, ka turīgie krievi un ukraiņi ir gatavi ieguldīt naudu visas pasaules nekustamajos īpašumos, Latvija šajā tirgū ieņem pavisam nenozīmīgu lomu. „Es uzskatu, ka mums šajā ziņā jākļust pragmatiskākiem, jo ar patriotiskām runām un iebiedēšanu tālu nevar tikt” – piebilda Šins.

City24.lv

Atgriezties iepriekšējā lappusē26.08.2011

Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!