LV EN RU

Par mums

Aicinām uz sadarbību motivētus klientus ar patiesām vajadzībām!

2005. gada 2. februārī tika reģistrēta kompānija SIA „Oranžnami”. Kad mūsu kompānija tikko sāka strādāt Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, mūsu mājas lapa sakās ar vārdiem:

„ORANŽNAMI” – jauna un progresīva kompānija, kas ir vietējā nekustamo īpašumu tirgus dalībniece.

Nu, lūk, ir gājuši gadi... Šis bija ļoti sarežģīts un interesants laiks Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, neprātīgu cenu pieaugumu un nepieredzētu aizdevumu uzplaukuma laikus nomainīja smaga krīze, desmitiem nekustamo īpašumu firmas atstāja tirgu, daudzi bankrotēja.

Visus šos pārbaudījumus mūsu firma izturēja ar godu. Mēs nekad neesam mainījuši savas firmas nosaukumu, mēģinot slēpt neveiksmīgos pagātnes fragmentus. Un, lūk, jau daudzus gadus mūsu klienti nāk pie mums uz ofisu, kas atrodas tajā pašā adresē: Rīgā,   A. Čaka ielā 70-52a. Turkāt mēs esam pateicīgi aizvadītajai krīzei nekustamo īpašumu tirgū, jo tā mums palīdzēja kļūt kompetentākiem, gudrākiem un elastīgākiem.

Un tagad ar lielu atbildību varam teikt:

„ORANŽNAMI” – pieredzējušu profesionāļu kompānija, kas no 2005. gada veiksmīgi strādā Latvijas nekustamo īpašumu tirgū!
  • Mēs esam pārliecināti par sevi!
  • Mēs esam pārliecināti par savu zīmolu!
  • Mēs esam pārliecināti par objektu, ko pārdodam!
  • Mēs esam pārliecināti par pakalpojumu, ko sniedzam!

Profesionāli orientējoties Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, sekojam visām norisēm dažādos tirgus segmentos, ātri reaģējam uz visam cenu izmaiņām. Veiksmīgi darba gadi un demitiem veiksmīgu darījumu ir ļāvuši mums izveidot ciešas attiecības ar bankām un citām kredītiestādēm, sertificētiem nekustamā īpašuma vērtētājiem, notāriem. Mūsu juridiskā palīdzība nodrošinās to, lai klients visās niansēs izprot jebkuru, pat vissarežģītāko, līgumu, pienācīgi pārstāvēs klientu juridiskajos darījumos, lai viņa intereses būtu maksimāli aizsargātas.

2010. gada 1. jūnijā spēkā ir stājušās izmaiņas Latvijas Republikas likumā „Par imigrāciju”, ļaujot ārvalstu investoriem pretendēt uz pagaidu uzturēšanās atļauju Latvijā, kas automātiski dod tiesības brīvi pārvietoties pa Šengena zonas valstu teritorijām. Viens no veidiem kā iegūt pagaidu uzturēšanās atļauju ir nekustamā īpašuma iegāde Latvijā.

Laipni lūdzam Latvijā! Kļūstiet par Eiropas Savienības iedzīvotāju!

  • Mēs atradīsim Jums investēšanai piemērotu nekustamo īpašumu;
  • Noformēsim pirkumu uz Jūsu vārda;
  • Sniegsim profesionālu palīdzību, sagatavojot virkni nepieciešamo dokumentu, lai iegūtu atļauju Latvijas Pilsonības un migracijas lietu pārvaldē.

Nekustamo īpašumu kompānija „Oranžnami”!

Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!