LV EN RU

Ilgtermiņa īre

„ORANŽNAMI” – kompānija, kas nodrošina pilnu nekustamā īpašuma tirgus pakalpojumu servisu. Mums nav standarta pieejas klientam un viņa uzdevumam, katrs gadījums ir unikāls un prasa individuālu lēmumu.

Nekustamo īpašumu pārdošana – mūsu darbības pamats

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka esam nekustamā īpašuma pārdevēji un uzskatām to par augstāko, pašu sarežģītāko un tajā pašā laikā arī interesantāko tirgošanās formu!

Mūsu galvenais uzdevums darbā ar pārdevēju – pārdot Jūsu nekustamo īpašumu pēc iespējas Jums izdevīgākā cenā.

Mēs vienkārši „nesavedam” kopā pārdevēju un pircēju, tas ir daudz apjomīgāks darbs:

konsultējam par objekta optimālāko cenu un dodam saprātīgas rekomendācijas, ja pārdevējs vēlas realizēt objektu paātrināti, palīdzam darījumam nepieciešamo izziņu un dokumentu sagatavošanā, veicam pārrunas ar pircēju un viņa pārstāvjiem, risinām visus neparedzētos jautājumus, kas var parādīties darījuma gaitā un daudz ko citu.

Noslēdzot ar mums ekskluzīvo līgumu, Jūs iegūsiet lērumu iespēju un pakalpojumu un mūsu sadarbība pāries kvalitatīvākā līmenī. Lūk, dažas no tām priekšrocībām, kuras gatrantē ekskluzīvais līgums:

  • Jūsu kā nekustamā īpašuma pārdevēja aizsardzība no noziedzības un nekompetences;
  • Pārliecība par to, ka Jūsu finanšu un juridiskās intereses pārstāv pieredzējusi kompānija;
  • Laika ekonomija un nevajadzīgo kontaktu samazināšana;
  • Efektīva reklāmas shēma.

Uzņēmuma prioritāte ir tieši darbība ar ekskluzīvo līgumu, kas apliecina klienta nopietnos nodomus. Nenoslēdzot ekskluzīvo līgumu, Jūs pakļaujat sevi nelabvēlīgākai situācijai salīdzinājumā ar tiem, kas izvēlējušies tieši šo darbības formu. Protams, tas nenozīmē, ka mūsu aģents nestrādās ar Jums. Vienkārši darbs var aizņemt vairāk laika, bet lēmums ir Jūsu...

Ekskluzivitāte attiecībās – tā ir garantija Jums izdevīgai sadarbībai!

Mēs uzskatām, ka mūsu pienākumi pret pārdevēju ir izpildīti brīdī, kad pārdevējs pilnībā saņēmis nepieciešamo summu par pārdoto nekustamo īpašumu.

Nekustamā īpašuma pirkšana

Ar plašu datu bāzi par šobrīd pārdotajiem dzīvokļiem, privātmājām, zemes gabaliem, komercēkām un dažādas nozīmes telpām visā Latvijā, mēs varam apmierināt pat visprasīgākā pircēja vēlmes. Objektu apskati mēs organizējam pusēm (pircējam un pārdevējam) izdevīgākā laikā, arī brīvdienās un svētku dienās.

Mūsu galvenās rūpes darbā ar pircēju – pārdot Jums labāko nekustamā īpašuma objektu notektā cenu grupā.

Vēlreiz atgādinām visiem mūsu pircējiem, ka pats garantētākais un drošākais pirkuma līguma noformēšanas veids ir noformēšana caur darījuma kontu, kas speciāli tiek atvērts jebkurā Jūsu izvēlētā bankā!

Mums ir pieredze sarežģītu un nestandarta darījumu noformēšanā, piemēram, kad nekustamais īpašums tiek pārdots izsolē vai pašvaldības uzņēmumam ir pirmpirkuma tiesības. Situācijas, kad pārdodamais nekustamais īpašums ir ieķīlāts bankā vai ir lieli komunālie parādi, kļuvušas praktiski apvienojamas un nesagadā mums problēmas.

Savas saistības par izpildītām pret pircēju uzskatām brīdī, kad pircējs uz rokām saņēmis dokumentus, kas apliecina viņa tiesības uz nekustamo īpašumu un var brīvi ievākties savās mājās.

Dokumentu noformēšana

Saprast sarežģītos Latvijas tiesību aktus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu tirgu, nodokļu izmaiņām un dokumentu noformēšanas procesu ir ļoti grūts un laikietilpīgs uzdevums pat speciālistam, nemaz nerunājot par parasto cilvēku.

Lai būtu drošs par darījuma juridisko tīrību un savu interešu aizsardzību, saprātīgi un pareizi ir izmantot profesionāļu palīdzību.

Mūsu kompānijas kvalificētie juristi:

  • veic īpašumtiesību apliecinošo dokmentu pārbaudi;
  • izskata iespējamos apgrūtinājumus;
  • sastāda visus priekšlīgumus, rokasnaudas līgumus utt.;
  • sastāda pirkuma, dāvinājuma, maiņas, nomas, īres līgumus;
  • nostiprina īpašuma tiesības un darījumus zemes grāmatā.

Nekustamo īpašumu īre (noma)

Mūsu viesiem un tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ vēl nav gatavi iegādāties sev nekustamo īpašumu, mēs piedāvājam dzīvokļu, privātmāju, biroju un rūpniecības ēku īri (nomu).

Mēs atradīsim Jums dzīves vietu vai klientu, noformēsim visus nepieciešamos dokumentus, vārdu sakot, atbrīvosim Jūs no liekām problēmām un sava laika izšķiešanas!

Juridiskās konsultācijas

Mēs konsulējam klientus par visplašāko jautājumu loku: no nekustamā īpašuma vērtējuma un informācijas ievietošanas par dzīvokli (māju, zemes gabalu) dažādās datu bāzēs līdz jautājumiem, kas saistīti ar īpašuma tiesībām, mantojumu, apdrošināšanu, nodokļiem.

Piemēram, no 2010. gada 1. janvāra Latvijā darbojas kapitāla pieauguma nodoklis, kas jāapmaksā nekustamā īpašuma pārdevējam. Tas veidojas no īpašuma atsavināšanas un iegādes izmaksu starpības. Šī ir sarežģīta lieta, ar kuru nākas saskarties praktiski pie katra darījuma noformēšanas, bet ir likumīgi veidi kā samazināt nodokļu izmēru bez konflikta ar likumdošanu. Un tas ir tikai viens piemērs!

Visiem, kas vēlas īrēt (nomāt) ēku, mēs piedāvājam profesionālas konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar īri (nomu).

Nekustamā īpašuma sfērā nav jautājumu, kuros mēs nevarētu Jums palīdzēt!

Octa - Salīdzini un izvēlies labāko! OCTA kalkulators, OCTA apdrošināšana; ​ Samazini OCTA cenu Pats!